ماجرای طلاق پسر سفیر از همسرش؛ آقای صدرالساداتی تو زندگی ام را گرفتی!

امیر محسن مرادیان با انتشار پستی اینستاگرامی علت جدایی از همسرش آناشید را انتشار خصوصی ترین تصاویر همسرش اعلام کرده و گویا مخاطب حرفایش علاوه بر همسرش، سید مهدی صدرالساداتی نیز بوده است!

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی وارنا :  دو سال پیش بود که خبری در رسانه ها مبنی بر ازدواج امیر محسن مرادیان فرزند سفیر ایران در دانمارک با مدل اینستاگرامی آناشید حسینی منتشر شد، این خبر برای مدت ها در رسانه ها جز پربازدیدترین اخبار آن روزها بود. اما در جدیدترین خبرها از ازدواج این دو، به نظر می رسد که امیر محسن مرادیان و آناشید حسینی از هم طلاق گرفته اند.

امیرمحسن مرادیان در یادداشتی در صفحه شخصی اش با اعلام خبر جدایی اش از آناشید حسینی، خطاب به صدرالساداتی فردی که با انتشار تصاویر خصوصی از ازدواج او، برایش مشکلات فراوانی ایجاد کرده بود نوشت: تو زندگی من را گرفتی …

پاسخ اینستاگرامی سید مهدی صدرالساداتی به امیر محسن مرادیان
سید محمدمهدی صدرالساداتی در پاسخ یه پست اینستاگرامی امیر محسن مرادیان همسر سابق آناشید حسینی با انتشار عکسی نوشت: آقای امیر محسن مرادیان! بعد از ۲۷ ماه دیدم دل نوشته ای خطاب به من نوشته اید و فرمودید حرف من بستری شد که شما امروز از عیالتان جدا شوید! .

البته که امروز حال شما خوب نیست و من هم دوست ندارم شما را سرزنش کنم ! خودم محتاج دعا هستم و اسیر نفس و دستانم واقعا خالی خالیست و خداوند با فضلش درمورد همه ما قضاوت کند! .

برادر عزیز! یادتان هست در مکالمه خصوصی گفتم این فخر فروشی که شما و عیالتان میکنید و آه از نهاد افراد عادی و مستضعف جامعه بلند میکنید ، آن هم به عنوان یک آقازاده، این آه ها بی اثر نیست؟! یادتان هست آن همه عکسهای سفر به اروپا؟! آن لباسهای برند آنچنانی؟! نشان دادن سینمای خصوصی دو نفره؟!

یادتان هست گفتید که اگر پول ندارید جنس فیک هم نخرید و برندی در حد پولتان بخرید؟! اینها که جنس فیک میخرند فلانند و بهمان؟!

یادتان هست که گفتم من کاری به شخص شما و عیال شما ندارم و چند جمله ای پدر شما به عنوان سفیر جمهوری اسلامی را مخاطب قرار دادم و تذکر دادم و شما خودتان را جلو انداختید؟!

هر چه را انکار میکردید با واقعیتی که خودتان در فضای مجازی گذاشتید تطابق نداشت و بالاخره شد آنچه شد! . بعد از آن نیز هر ماه ایونت و فستیوال بهتر و بزرگتر و پرطرفدارتری برگزار شد و عکسهای عاشقانه تان را گرفتید و پخش کردید و همان وضع برند بازی و زندگی خوش اینستاگرامی را ادامه دادید … و خوش به حال روزهای خوبتان! دمتان هم گرم!

برادر عزیزم! این را هر انسانی درمیابد که اساس زندگی به عشق است و یک عشق محکم با این حرف و حدیثهایی که چند روز در سالهای گذشته بر شما گذشته کمرنگ نمیشود، بلکه هر روز و هر ساعت و هر لحظه با انس با معشوق اوج میگیرد و عمیقتر میشود! اگر بنیانی از عشق پا برجاست، ان شا الله پایدار میماند! . به امید روزهای خوب.