• امروز : دوشنبه - ۲۹ اسفند - ۱۴۰۱
  • برابر با : Monday - 20 March - 2023

سرخط خبرها:

آیین اختتامیه جشنواره فرهنگی ” نماز ، قرآن و مهدویت ” برگزار و از برگزیدگان تقدیر شد / گزارش تصویری افزایش چشمگیر سرقت سیم و تجهیزات برقی در شبکه های توزیع برق استان گیلان کسب مقام شایسته تقدیر توسط شرکت توزیع برق گیلان سرپرست مدیریت حراست دانشگاه علوم پزشکی گیلان منصوب شد آغاز فرآیند کاشت نهال و درختکاری در محوطه‌ های بهسازی شده لندفیل سراوان / برگزاری جلسه شورای اداری استان گیلان و اعضای شورای اسلامی ، سرپرست شهرداری و شهردار منتخب رشت اینجا خیابان ولی عصر (عج)؛ زندگی جاریست براندازی کنسل شد، بیایید با رقص هنجارهای اجتماعی را به چالش بکشیم! صدور گذرنامه در ۵ روز/ با گذرنامه کمتر از۶ ماه اعتبار می‌توان سفر کرد؟ تشریح فعالیتهای مدیریت درمان گیلان در نشست با رئیس و اعضای کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان آخرین وضعیت موزه روستایی گیلان در آستانه نوروز کاراته گیلان طلایی شد مدیرکل درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی در بازدید از گیلان : بیمه شدگان و مسئولین گیلان خواستار افزایش مراکز درمانی در این استان هستند. دیدار مدیرکل درمان مستقیم سازمان از ساختمان مخروبه درمانگاه منجیل مدیر کل ورزش و جوانان گیلان:کمبودهای ورزشگاه وحدت آستارا برطرف می‌شود">مدیر کل ورزش و جوانان گیلان:کمبودهای ورزشگاه وحدت آستارا برطرف می‌شود چک لیست سفر؛ در هر سفر چه وسایلی را با خود ببریم؟ با سوغاتی استان‌های مختلف ایران زمین آشنا شوید">با سوغاتی استان‌های مختلف ایران زمین آشنا شوید شیرینی بلداجی ۵۶۲ پمپ آب خانگی قاچاق در رشت کشف شد مدیرکل راهداری و حمل و نقل گیلان خبر داد : ورود ۱۱۶ هزار خودرو به گیلان طی دو روز گذشته «سبزه» سین ناجور هفت‌سین است؟ شاهنامه کی تمام شد؟ آخرِ قصه «جیران» چه می شود؟ اعلام لیست تیم ملی توسط قلعه‌نویی؛ چند استقلالی و پرسپولیسی دعوت شدند؟">اعلام لیست تیم ملی توسط قلعه‌نویی؛ چند استقلالی و پرسپولیسی دعوت شدند؟ ۲۹ طرح گازرسانی در گیلان افتتاح شد از اختراع مهندسین شرکت گاز استان گیلان در رویداد مدیریت بحران «ایران قوی» رونمایی شد از فرزندان شهدا شاغل در شرکت گاز گیلان تجلیل شد مراسم اعیاد شعبانیه و روز جانباز در شرکت گاز گیلان برگزار شد مدیران شرکت گاز و تامین اجتماعی گیلان بر گسترش همکاری های فیمابین تاکید کردند مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران: افزایش گازبها بر اساس مُر قانون است/ تنها ۲٫۷ درصد مشترکین قبوض بالای گاز دریافت کرده‌اند علیرضا ثانی سرپرست اداره گاز شهرستان ماسال شد

0
دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سیاسی ترین حالت ممکن قرار گرفته است / تغییرات مکرر در راس مدیریتی دانشگاه شرایط را بحرانی کرده است دانشگاه علوم پزشگی گیلان به گردش نخبگان اعتقادی ندارند آیا دکتر آشوبی با انتصاب های پرحاشیه دوران مدیریت خود را با چالش آغاز خواهد کرد یا خیر؟!!

گردش نخبگان در دانشگاه علوم پزشکی گیلان معنایی ندارد / مخالفان دولت جولان می دهند ؟

  • کد خبر : 46648
  • 28 دی 1401 - 18:10
گردش نخبگان در دانشگاه علوم پزشکی گیلان معنایی ندارد / مخالفان دولت جولان می دهند ؟
پس از روی کار آمدن دکتر آشوبی در خصوص انتصاب های جدید خبرهای خوبی به گوش نمی رسد که همین امر موجب نارضایتی شده است دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سیاسی ترین حالت ممکن قرار گرفته است / تغییرات مکرر در راس مدیریتی دانشگاه شرایط را بحرانی کرده است دانشگاه علوم پزشگی گیلان به گردش نخبگان اعتقادی ندارند آیا دکتر آشوبی با انتصاب های پرحاشیه دوران مدیریت خود را با چالش آغاز خواهد کرد یا خیر؟!!

در دانشگاه علوم پزشکی گیلان چه می گذرد ؟

پس از روی کار آمدن دکتر آشوبی در خصوص انتصاب های جدید خبرهای خوبی به گوش نمی رسد که همین امر موجب نارضایتی شده است


دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سیاسی ترین حالت ممکن قرار گرفته است / تغییرات مکرر در راس مدیریتی دانشگاه شرایط را بحرانی کرده است

دانشگاه علوم پزشگی گیلان به گردش نخبگان اعتقادی ندارند


آیا دکتر آشوبی با انتصاب های پرحاشیه دوران مدیریت خود را با چالش آغاز خواهد کرد یا خیر؟!!


به گزارش پایگاه خبری وارنا : سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی گیلان منصوب شد .


طی ابلاغی از سوی دکتر بهرام عین اللهی- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر محمدتقی آشوبی  به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان منصوب شد.


دکتر محمدتقی آشوبی، قائم مقام رئیس دانشگاه، معاون درمان دانشگاه ، معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودسر را  در  سوابق  مدیریتی  خود دارد.


پس از روی کار آمدن آشوبی هر روز خبرهایی از انتصاب افرادی در بدنه مدیریتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ، به گوش می رسد ، که مردم عادی را ناامید و نخبگان را که در انتظار تغییرات محسوسی بعد از انتصاب مدیر جدید بودند را ، دلسرد می کند.


دانشگاه علوم پزشکی گیلان چند سالی بود دست خوش تغییر و تحولاتی اساسی نشده بود و با ثبات کارش را ادامه می داد ، و کمتر دچار تغییر و تحول بود ، که خیلی هم به مذاق جریان کار، تلاش و توسعه استان خوش نمی آمد و به نوعی این سازمان در شرایطی قرار گرفته بود که با افق های پیش روی خود فاصله های بسیاری داشت و نتوانسته بود انتظارات را آنگونه که باید و شاید برآورده کند.

در یکسال اخیر و پس از استقرار دولت جدید زمزمه های بسیاری برای تغییر و تحول در راس دانشگاه علوم پزشکی به گوش می رسید و تقریبا هر چند روز یک بار موضوع تغییر رئیس این نهاد در استان گیلان بر سر زبانها و در صدر اخبار رسانه ها قرار می گرفت.

پس از کش و قوس های فراوان و مطرح شدن نام های مختلف طی حکمی از سوی وزیر بهداشت دکتر حیدرعلی بالو بعنوان رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان منصوب شد ، دکتر بالو اهل مازندران بود و همچنین به علت مخالفت عباسی استاندار گیلان سه ماه بیشتر نتوانست بعنوان سرپرست دوام بیاورد و روزگذشته دکتر آشوبی جایگزین وی شد .

 

جمشید محمدی علوم پزشکی گیلان

اما آشوبی به صورت تلویحی مورد حمایت استاندار ، نماینده عالی دولت در استان قرار گرفت و علت برکناری بالو ، از عدم هماهنگی و کسب نظر وی برای این انتصاب بود که گلایه هایی هم مطرح شد ، که از همان ابتدا نشان داد مجموعه مدیران ارشد استان در ادامه مسیر همراه سرپرست معرفی شده برای دانشگاه علوم پزشکی نیستند و نخواهند بود و این روند ادامه داشت و حتی در جلسات شورای اداری استان هم بالو دعوت نمی شد ، تا اینکه بصورت قطعی برکنار شد.

حال پس از روی کار آمدن آشوبی ، اخبار متعددی در خصوص انتصاب های جدید در دانشگاه علوم پزشکی شنیده می‌شود ، که در این میان نام جمشید محمدی برای پست معاونت توسعه دانشگاه شنیده میشود ، که موجب نارضایتی خیل عظیمی از پرسنل دانشگاه علوم پزشکی شده است ، که در این خصوص پیام های متعددی را دریافت نمودیم
زیرا آنها اعتقاد داشتند ، این انتصاب در شرایط کنونی مناسب نمی باشد و قطعا حواشی متعددی خواهد داشت ، و عملکرد نادرست محمدی در گذشته نشان دهنده آن است که وی امتحان خود را پس داده و انتخاب مجدد او توسط آشوبی دهن‌کجی به جامعه بهداشت و درمان استان خواهد بود ، حال باید منتظر ماند ، دید دکتر آشوبی به ندای جامعه بهداشت و درمان استان گوش خواهد داد ، یا اینکه با انتصاب های پرحاشیه دوران ریاست خود را پر چالش خواهد نمود .

لینک کوتاه : http://varnakhabar.ir/?p=46648

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.