در پی گسترش بداخلاقی در ورزشگاه ها؛

فرماندار رشت بر توجه ویژه به مسائل فرهنگی در ورزش تاکید کرد

 

به گزارش پایگاه خبری وارنا : مومنی زاده با اظهار تاسف از برخی ناهنجاری ها و بداخلاقی هایی که گاها در ورزش رخ می دهد، تصریح کرد: ورزش همان اندازه که سازنده و مثبت است، می تواند مخرب باشد؛ بنابراین باید بر روی مسائل فرهنگی نیز تامل و مدیریت صحیحی داشته باشیم.

فرماندار رشت افزایش نشاط اجتماعی را منوط به توسعه امر ورزش در جامعه دانست و گفت: در این مسیر تمام توان خود را به کار می‌گیرم.

میرشمس مومنی زاده در این دیدار که پیش از ظهر امروز در محل دفتر فرماندار شهرستان صورت گرفت، با اشاره به اهمیت امر ورزش و لزوم توجه‌ ویژه به آن، افزود: به لحاظ ذائقه ی مردم، فوتبال جایگاه ویژه ای در بین آن‌ها دارد بطوریکه می توان گفت این ورزش با زندگی بخش زیادی از مردم، خصوصا جوانان، آمیخته است.

وی افزایش نشاط اجتماعی را منوط به توسعه امر ورزش در جامعه دانست و گفت: در این مسیر تمام توان خود را به کار می‌گیرم.

نماینده عالی دولت در مرکز استان با اشاره به نواقصی که در ورزشگاه های سطح شهرستان وجود دارد، گفت: تلاش می کنیم مشکلات را مرتفع کنیم.

مومنی زاده با اظهار تاسف از برخی ناهنجاری ها و بداخلاقی هایی که گاها در ورزش رخ می دهد، تصریح کرد: ورزش همان اندازه که سازنده و مثبت است، می تواند مخرب باشد؛ بنابراین باید بر روی مسائل فرهنگی نیز تامل و مدیریت صحیحی داشته باشیم.

وی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای مجموعه ورزش استان، برای مجموعه باشگاه فرهنگی، ورزشی داماش آرزوی موفقیت کرد.