عضو شورای اسلامی شهررشت در خصوص مصاحبه اخیر رمضانپور نرگسی گفت: طی مکالمه تلفنی با آقای رمضانپور موضوع مصاحبه را جویا شدم که ایشان نیز مطالب منتشر شده در بعضی رسانه ها را تکذیب نمودند.

 

 در روزهای اخیر از گوشه و کنار خبرهای متنوعی در خصوص انتخاب شهردار رشت به گوش می رسد و با نزدیک تر شدن به روزهای پایانی تب و تاب و هیجان بالا گرفته و گمانه زنی ها افزایش یافته است.

اعضای شورا تمام گزینه های خود را رو کرده اند و در حال لابی برای کسب رای بیشتر برای گزینه مطبوع خود هستند به همین جهت مصاحبه ای با فرهام زاهد عضو اصلاح طلب شورای شهر رشت انجام شده است تا از آخرین اخبار مطلع شویم.

آقای زاهد در روزهای پایانی از شورای شهر و علی الخصوص انتخاب شهردار چه خبر؟

همانطور که استحضار دارید متاسفانه پس از استعفای دکتر نصرتی زمان زیادی رشت بدون شهردار مانده که البته در این زمان تقریبا دو ماهه گزینه هایی مطرح شده که در حال بررسی آنها هستیم و امیدواریم در هفته جاری بتوانیم با همکاری دیگر اعضا به جمع بندی خوبی برسیم

شنیده شده که لیست امید گزینه خود را مطرح کرده و در حال رایزنی جهت کسب آرای بیشتر است…

همانطور که قبلا هم در صحن شورا اعلام کردیم بنده و آقایان حاجی پور و رمضانپور هیچ گزینه ای را بعنوان شهردار معرفی نکرده و نخواهیم کرد و صرفا از بین گزینه های دیگر دوستان در صورت تشخیص و اجماع حمایت خواهیم کرد

گویا آقای رمضانپور طی یک مصاحبه گزینه اصلاح‌طلبان را معرفی نموده است…

خیر ، قویا تکذیب میکنم. این موضوع برای من هم عجیب بود به همین خاطر طی مکالمه تلفنی با آقای رمضانپور موضوع مصاحبه را جویا شدم که ایشان نیز مطالب منتشر شده در بعضی رسانه ها را تکذیب نمودند و این را بعنوان شیطنت رسانه ای برشمردند.

لازم میدانم اعلام کنم که طیف اصلاح طلبی خود دارای رسانه های بسیاریست که در صورت لزوم اخبار و اطلاعات را در اختیار مردم قرار خواهد داد و جالب اینکه چطور این مصاحبه در رسانه های نزدیک به اصلاح طلبان اصلا باز نشر نشده است.

به عنوان کلام آخر اگر سخنی دارید بفرمایید…

توصیه بنده این است که در زمان باقی مانده تا انتخاب شهردار رسانه ها با فرافکنی و ایجاد هیاهو فرصت فکر کردن را از اعضای شورای اسلامی شهر رشت نگیرند. مطمئنا در آرامش به نتایج مطلوبتری برای شهر جانمان رشت خواهیم رسید.

با تشکر از آقای زاهد بخاطر انجام این مصاحبه.

 

منبع خبر راست