به گزارش پایگاه خبری وارنا  ؛ میرشمس مومنی زاده در این جلسه که در فرمانداری رشت برگزار شد، یکی از خصوصیات بارز و از ارزش های این نظام و انقلاب را، مردمی بودن آن دانست و مسئولان و کارگزاران را متصف به این صفت خواند.

وی با تاکید بر لزوم نقدپذیر بودن مسئولان و کارگزاران نظام، اذعان داشت: در شرایط خاص بین المللی و داخلی که اکنون کشور در آن قرار دارد، مردم متاثر از مشکلات اقتصادی و معیشتی بوده و افراد حقوق بگیر مانند کارمندان و کارگران فشار بیشتری را متحمل می شوند.

مقام عالی دولت در مرکز استان، ضمن تجلیل از کارفرمایان و سرمایه گذارانی که به تولید و ایجاد اشتغال می پردازند و مقدس و شریف خواندن کلیه افرادی که با نیت خدمتگزاری به جامعه، در صدد کار، تلاش و تولید هستند، خاطرنشان کرد: جامعه ی شریف کارگری، تقدس ویژه ای در فرهنگ ما داشته و مطابق باورهای دینی و سنتی ما، شایسته ی تکریم و حمایت هستند و باید حداقل های زندگی آنان مانند خدمات رفاهی، مسائل حقوقی و معیشتی و… تامین شود.

میرشمس مومنی زاده دغدغه ی همه ی مسئولان و کارگزاران دولتی را خدمت به مردم و رفع مشکلات آنان دانست و گفت: اراده ی خدمت در همه مسئولان وجود دارد، اما متاسفانه شرایط سخت کنونی امکان را برای به ثمر رسیدن این تلاش ها دشوارکرده است.

وی ضمن تاکید بر همدلی و هم افزایی در بین همه ی اقشار جامعه، پیشنهاد داد: جهت تقویت روحیه ی کارگران و خانواده هایشان، برای نخستین بار می توانید با برگزاری یک جشن ساده و بی تکلف، برای روز ۲۹ آبان، سالروز تصویب قانون کار که این تشکل بعضا برنامه هایی دارد ، کاری کنید که امسال به جای سخنرانی صرف، برای ساعات اندکی این عزیزان از دغدغه های فکری و معیشتی فارغ شده و انشاا… این رویه و الگو برای سال های بعد هم دنبال شود.

وی با اشاره بر تداوم برگزاری این جلسات، بر لزوم دعوت از تعدادی از مدیران سازمان ها و نهادهای ذیربط در جلسات آتی جهت رفع مشکلات موجود تاکید کرد.