به گزارش پایگاه خبری وارنا : حکمی از سوی معاون توسعه مدیریت سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور، رضا علیزاده سوستانی سرپرست دفتر مناطق نمونه و زیرساخت‌های گردشگری شد.

در متن این حکم از سوی محمد خیاطیان معاون توسعه مدیریت سازمان میراث‌فرهنگی خطاب به رضا علیزاده سوستانی آمده است:

«بنا به پیشنهاد سرپرست محترم معاونت سرمایه‌گذاری و تامین منابع و نظر به تعهد و تجارب جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دفتر مناطق نمونه و زیرساخت‌های گردشگری منصوب می‌شوید.

برنامه‌ریزی در راستای تحقق اهداف اسناد توسعه کشور و سازمان، تامین و اختصاص اعتبارات مورد نیاز به منظور فراهم آوردن بسترهای لازم در زمینه ایجاد زیرساخت‌های گردشگری(مناطق نمونه گردشگری، محورها و قطب‌های گردشگری، سامان‌دهی سواحل، اردوگاه‌های اقامتی، مجتمع‌های خدمات گردشگری و روستاهای هدف گردشگری) و تعامل با دستگاه‌های اجرایی ذیربط از جمله وظایفی است که انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی دقیق و سازمان‌دهی مناسب و بهره‌گیری از توان صاحب‌نظران و کارشناسان در راستای تحقق اهداف سازمان اهتمام لازم به عمل آید.

توفیق روزافزونتان را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از درگاه حضرت حق خواستارم.»