رضا رسولی مستندات حضور افرادی ناشناس در ساختمان شورای اسلامی رشت را منتشر کرد

به گزارش پایگاه خبری وارنا : رضا رسولی،نائب رئیس شورای اسلامی رشت مستندات حضور افرادی ناشناس در محوطه ساختمان شورای شهر رشت را منتشر کرد.

وی در استوری خود نوشت:

این روزها که بحمدالله برخی از افراد مرزهای وقاحت را درنوردیدند و توانستند تعریف جدیدی از لمپنیزم به مردم هوشمند و فرهیخته مظلوم ارائه دهند.لازم دانستم فقط برای یکبار مواردی را جهت استحضار دوستان عزیز عرض نمایم:

-عکس ها،فیلم دوربین مداربسته و گزارشات در خصوص حضور افراد ناشناس و انسداد معابر منتهی به شورای شهر در روز سی مهرماه موجود است که یک فریم از آن را در تصویر ملاحظه می فرمایید.

اشاره بنده در استوری های منتشر شده به حضور افراد ناشناس بود و با توجه به حضور بنده در جلسه از حضور تعداد معدودی از فرزندان شاهد در محوطه بی اطلاع بودم.قطعا فرزندان شاهد،ایثارگران و جانبازان از سرمایه های معنوی شهرداری رشت هستند.

الحمدالله همه ی طیف ها به حضور و تجمع برخی افراد در معابر منتهی به به ساختمان شورا اذعان دارند.حتی یکی از این افراد ناشناس دقایقی به عنوان عکاس در داخل صحن شورا حضور داشت.این حجم از دروغگویی،تهمت زنی و بی تقوایی که احتمالا صرفا برای تامین منافع و مصالح شهر رشت!!! صورت گرفته،متاسفانه مهر تاییدی بر سقوط اخلاقی حاکم بر سیستم است.