• امروز : سه شنبه - ۲۹ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Tuesday - 18 June - 2024

سرخط خبرها:

در سال «جهش تولید با مشارکت مردم» صورت می‌گیرد
رهاسازی ۱۰۰ هزارقطعه بچه‌ماهی خاویاری در رودخانه پلرود از مرکز شهید بهشتی
بازدیدهای روز دوم سفر معاون وزیر و مقام عالی سازمان شیلات ایران به استان گیلان با دستور شهردار رشت انجام گرفت؛
آغاز عملیات اجرایی روکش آسفالت مناطق ۵ گانه شهری رشت
شهردار رشت مطرح کرد؛
ضرورت تکمیل و اتمام پروژه های نیمه تمام در رشت
رئیس شورای اسلامی شهر رشت در جلسه ای با حضور استاندار گیلان :
پیشرفت ۳۴درصدی پروژه های طرح میثاق رشت/ حمایت استاندار گیلان از پروژه های مدیریت شهری رشت/ تیرهای برق رها شده در خیابان ها موجب خسارت به شهروندان می شود/ معابر رشت نیمه خاموش هستند
نقش موثر روابط عمومی ها در همراهی شهروندان با مدیریت شهری سازمان ها برای دوام و بقای خود نیازمند استفاده از علم ارتباطات هستند **لزوم تعامل هدفمند و ارتباط دو سویه با مخاطبان توسط فعالان عرصه روابط عمومی با حضور رئیس، اعضای شورای اسلامی و شهردار رشت:
تجلیل از کارگران نمونه فضای سبز شهری شهرداری رشت به مناسبت هفته محیط زیست

1

برنامه بازی های ورزشکاران ایرانی و تیم های ملی ایران

  • کد خبر : 97
  • 03 شهریور 1397 - 13:52
برنامه بازی های ورزشکاران ایرانی و تیم های ملی ایران

برنامه بازی های ورزشکاران ایرانی و تیم های ملی ایران 24 مرداد 26 مرداد 28 مرداد 29 مرداد 30 مرداد 31 مرداد 1 شهریور 2 شهریور 3 شهریور 4 شهریور  تیر اندازی رامتین بشارتی مقدماتی 06:00 کسب رتبه 25  تیر اندازی علی دوستی مقدماتی 06:00 کسب رتبه 21  سوارکاری طوفان ترابی کراس کانتری مقدماتی 06:30 […]

برنامه بازی های ورزشکاران ایرانی و تیم های ملی ایران

  • 24 مرداد
  • 26 مرداد
  • 28 مرداد
  • 29 مرداد
  • 30 مرداد
  • 31 مرداد
  • 1 شهریور
  • 2 شهریور
  • 3 شهریور
  • 4 شهریور
 تیر اندازی رامتین بشارتی مقدماتی 06:00 کسب رتبه 25
 تیر اندازی علی دوستی مقدماتی 06:00 کسب رتبه 21
 سوارکاری طوفان ترابی کراس کانتری مقدماتی 06:30 حذف از مسابقات
 سنگ نوردی خسرو هاشم زاده مقدماتی 06:45 کسب رتبه 15 و حذف از مسابقات
 سنگ نوردی الناز رکابی مقدماتی 06:45 کسب رتبه هفتم و حذف از مسابقات
 والیبال والیبال ساحلی ایران الف و چین پلی آف 07:00 شکست با نتیجه 2-0
 جوجیتسو نسیم محمدی 62 – کیلوگرم مقدماتی 07:30 شکست با نتیجه 3-0
 بسکتبال تیم ملی بسکتبال ایران و سوریه گروهی 07:30 پیروزی با نتیجه 68-55
 واترپلو تیم ملی واترپلو ایران و سنگاپور گروهی 07:50 پیروزی با نتیجه 11-5
 تیر و کمان تیراندازی با کمان ایران و مالزی یک هشتم نهایی 08:10 پیروزی با نتیجه 6-0
 جوجیتسو احمد عیدی 62 – کیلوگرم یک شانزدهم نهایی 08:30 پیروزی با نتیجه 8-0
 جوجیتسو مسعود جلیلوند 94 – کیلوگرم مقدماتی 08:30 شکست مقابل نماینده مغولستان
 دو و میدانی علی خدیور 400 متر مردان مقدماتی 08:40 حذف از مسابقات به دلیل مصدومیت
 جوجیتسو احمد عیدی 62 – کیلوگرم یک هشتم نهایی 09:15 شکست با نتیجه 100-0
 قایقرانی مسعود جانی نسب بادبانی مقدماتی 09:30 رسیدن به رتبه سیزدهم
 قایقرانی نیما رهبری بادبانی مقدماتی 09:30 رسیدن به رتبه نوزدهم
 پنجاک سیلات حامد هاوسی 55 کیلوگرم مقدماتی 10:00 شکست با نتیجه 5-0
 پنجاک سیلات محمد مرتاضی 90 کیلوگرم مقدماتی 11:00 شکست با نتیجه 5-0
 وزنه برداری سهراب مرادی 94 کیلوگرم مقدماتی 11:30  کسب مدال طلا
 وزنه برداری کیانوش رستمی 94 کیلوگرم مقدماتی 11:30 عدم مهار وزنه در حرکت دو ضرب و حذف از مسابقات
 کاراته سجاد گنج زاده 84 + کیلوگرم کومیته یک هشتم نهایی 11:42 پیروزی به دلیل عدم حضور حریف فلسطینی
 کاراته سجاد گنج زاده 84 + کیلوگرم کومیته یک چهارم نهایی 11:45 پیروزی با نتیجه 4-1
 والیبال والیبال ساحلی ایران ب و قطر یک چهارم نهایی 12:00 شکست با نتیجه 2-1
 کاراته سجاد گنج زاده 84 + کیلوگرم کومیته نیمه نهایی 12:15 پیروزی با نتیجه 2-1
 تیر و کمان تیراندازی با کمان ایران و چین یک چهارم نهایی 12:25 شکست با نتیجه 6-0
 بسکتبال بسکتبال سه نفره ایران و عراق گروهی 12:30 پیروزی با نتیجه 19-16
 کاراته حمیده عباسعلی 68+ کیلوگرم کومیته یک چهارم نهایی 13:06 پیروزی با نتیجه 7-0
 کاراته حمیده عباسعلی 68+ کیلوگرم کومیته نیمه نهایی 13:20 شکست با نتیجه 2-1
 بسکتبال بسکتبال سه نفره ایران و ترکمنستان گروهی 13:30 پیروزی با نتیجه 21-7
 کاراته حمیده عباسعلی 68+ کیلوگرم کومیته رده بندی 14:00  کسب مدال برنز
 کاراته سجاد گنج زاده 84 + کیلوگرم کومیته فینال 14:20  کسب مدال طلا
 دو و میدانی سپیده توکلی پرش ارتفاع مقدماتی 15:00 صعود به فینال
 بسکتبال بسکتبال سه نفره ایران و افغانستان مقدماتی 15:40 برتری 20-5 ایران مقابل افغانستان
 بوکس امید احمدی صفا 49 کیلوگرم یک شانزدهم نهایی 15:45 پیروزی 5-0 مقابل نماینده ترکمنستان
 دو و میدانی علی ثمری پرتاب وزنه مقدماتی 16:05
 دو و میدانی شاهین مهردلان پرتاب وزنه مقدماتی 16:05
 دو و میدانی حسن تفتیان 100 متر مردان مقدماتی 16:30 صعود به مرحله بعد

 

لینک کوتاه : https://varnakhabar.ir/?p=97

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.